O nas

Witamy w sklepie Web2Print COPERTEO.pl.

Dziesięcioletnie doświadczenia zbierane w trakcie rozwoju firmy NOVAMES, zaowocowały powstaniem serwisu COPERTEO.pl. Jest to kolejny etap w rozwoju naszej firmy, wychodząc tym samym naprzeciw potrzebom klientów, dla których szybkie realizowanie usług na wysokim poziomie, zachowując niską cenę jest PRIORYTETEM.

Uczestnicząc w zamawianiu kopert z nadrukiem dla naszych Klientów, niejednokrotnie stanęliśmy w sytuacji w której zamówienie małego wolumenu generowało duże koszty a czas realizacji był zbyt długi. Proces technologiczny nadruku offsetowego ma swoje ograniczenia i w tym miejscu pojawiamy się my.

Wykonujemy cyfrowo (w technologii MEMJET) kolorowe nadruki na gotowych kopertach biurowych, bąbelkowych, poszerzanych od rozmiaru C6 do B4, zarówno z okienkiem jak i bez. Na całej powierzchni koperty (awers, rewers, klapka, na spad) w rozdzielczości 1600 dpi, tuszami pigmentowymi opartymi na wodzie. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji i niskie ceny, dla nakładów już od 100 szt.

Udostępniamy Państwu serwis COPERTEO.pl, aby w łatwy sposób mogli Państwo sami dokonać wyboru spośród proponowanych opcji, wgrać pliki i po prostu czekać na przesyłkę.

Oczywiście przymujemy również zamówienia na duże nakłady, które są drukowane w klasycznej technologii offsetowej. W tym celu prosimy o kontakt.

Zapraszamy do współpracy!